Bemutatkozás

6

Szakma

39

Tanterem

45

Munkatárs

A bemutatkozás feltöltés alatt!

Iskolavezetés

Oláh Attila

Tagintézmény-vezető

Végzettség: Egyetem, középiskolai tanár, PTE testnevelés szak, JGYTF Biológia-testnevelés szak,

Lengyel Tünde Anikó

Intézményvezető helyettes

Végzettség: BGF, Kereskedelmi Szakoktató szak, SZTE GTK, Közgazdász (BA), BGE, közgazdásztanár (MA)

Farkas Miklós

Intézményvezető helyettes

Egyetem; BKF vendéglátó szakoktató szak; VTE etika, ember-és társadalomismeret szak

Földesi Gábor

Gyakorlati oktatásvezető

a 2/10/3 osztályfőnöke Végzettség: vendéglátó szakoktató BGF-KVIFK

Pedagógusok

Albert Ferenc István

oktató

Végzettség: Főiskola; SZTE JGYPK; Vendéglátó technikus; Pedagógia-számítástechnika szak Egyéb feladatok a honlap és a Facebook oldal gondozása, órarendkészítés

Ambrusné Kun Violetta

oktató

Végzettség: Néprajz SZTE nappali, Magyar SZTE nappali Egyéb feladatok Osztályfőnök 11.a

Árvai Annamária

oktató

Végzettség: egyetem; középiskolai tanár, JATE Szeged; Angol-Magyar; Nappali Egyéb feladatok Osztályfőnök 12.d

Bádonyi Mihály

oktató

Végzettség: Főiskola; Ker. Vendéglátó főiskola; Budapest Levelező Szolnoki Gazdaságtan Föiskola; Level Egyéb feladatok a 5/13/A osztályfőnöke

Balogh János

oktató

Végzettség: egyetem; középiskolai tanár, JATE Szeged; Matematika-Fizika; Nappali

Banga Beáta

oktató

Végzettség: Egyetem; Középiskolai tanár, JATE Szeged Történelem szak; Postgrad. JGYTF Magyar-Történelem

Bense Pál

oktató

9. A osztályfőnöke Végzettség: matematika-informatika szakos tanár Egyéb feladatok: Kréta e-napló

Bereczkiné Palócz Gyöngyi

oktató

a 1/9/2 osztályfőnöke Végzettség: SZTE Szeged, Élelmiszeripari Főiskolai Kar; BGF, Vendéglátóipari szakoktató szak

Bocsor Magdolna

oktató

Végzettség: Egyetem, SZTE német nyelvtanár Levelező, KVF Nappali

Bodzsárné Oláh Gabriella

oktató

fejlesztőpedagógus

Gojdárné Száraz Nagy Mária

oktató

a 12. A osztályfőnöke Végzettség: Egyetem; JATE BTK; Magyar-Történelem; Nappali

Kemény Adrienn

oktató

osztályfőnök 3/11/2 Végzettség: Egyetem; SZTE, okleveles közgazdász

Kovács Anett

oktató

a 12.B osztályfőnöke Végzettség: Főiskola; JGYTF; angol nyelvtanár BGF KVIFK; Vendéglátó és szálloda szakos; közgazdász;

Mihály Orsolya

oktató

Egyetem; JATE Szeged; Földrajz környezettan középiskolai tanár, Hulladékgazdálkodás szak; Egyéb feladatok pályaválasztási felelős

Mocsári Ernő

Oktató

Végzettség: Főiskola; Ker. és Vendéglátó Főiskola; Budapest Szakoktató szak

Mónus-Sztancsik Ildikó

oktató

Gyes-en van Végzettség: Egyetem, középiskolai tanár, SZTE JGYTFK; Testnevelés-Rekreáció; Nappali

Nagygyörgy Éva

oktató

Végzettség: Főiskola: angol nyelvtanár szak

Nagyné Száraz Nagy Edit

gyógypedagógus

Végzettség: JGYTF történelem-könyvtár szak; SZTE-JGYPK gyógypedagógus szak

Oláh Attiláné

oktató

Végzettség: JGYTF: magyar-orosz szakos tanár, német nyelvtanár

Pap Norbert

oktató

Végzettség: SZTE JGYPK általános iskolai testnevelő tanár Főiskola, SZTE JGYPK középiskolai testnevelő tanár Egyetem, Egyéb feladatok a 3/11/1 osztályfőnöke

Rákosné Horváth Erzsébet

könyvtáros tanár, oktató

Végzettség: Egyetem: JATE Szeged magyar-orosz szak; SZTE könyvtárpedagógia-tanár szak

Rózsa Sándor

oktató

Végzettség: egyetem, Újvidéki Egyetem Bölcsészkar német nyelvtanár

Sovány Mihály

oktató

Végzettség: egyetem, JATE Szeged matematika-fizika szak Debreceni Egyetem TTK informatika szak Egyéb feladatok: Szakszervezeti titkár

Suti Zoltán

oktató

Végzettség: biológia szakos tanár, földrajz szakos tanár, Turizmus közgazdász, mesterpedagógus

Szalai Tünde

oktató

Végzettség: Főiskola; Bessenyei György Tanárképző; Főiskola Nyiregyháza; Magyar-Gépírás-Gyorsirás szak Egyéb feladatok Osztályfőnöki munkaközösség vezetője;

Szani Marianna

oktató

Végzettség: JATE magyar-angol szak, Marketing munkaközösségvezető

Szilasi Edit Márta

oktató

Végzettség: SZTE BTK: ped. ért. szakértő; Keresk-Vendéglátóip. és Idegenf. Főisk.

Dr. Timárné Berta Adrien

oktató

a 10. A osztályfőnöke Végzettség: Egyetem; PTE Testnevelés szak; Levelezó JGYTF Testneveles-Földrajz; Nappali Egyéb feladatok Testnevelés munkaközösség vezetője

Török Ferenc

oktató

Végzettség: főiskola; JATE Juhász Gyula Föiskola Kar; Ped. szak BGF; Vendéglátó szálloda szakos közg.

Dr. Vékonyné Oláh Andrea

oktató

Végzettség: egyetem; JATE; Matematika-Fizika szak;Nappali ELTE; Informatika szak; Levelező

Óraadó, áttanító tanárok

Bányai Béla

oktató

Végzettség: főiskola; általános iskolai tanár, JGYTF Szeged; Matematika-Rajz

Miklós Péterné

óraadó

Végzettség: egyetem

Mucsiné Csorba Gyöngyi

óraadó

Végzettség: Főiskola; Ker. és Vendéglátó Főiskola; Budapest Szakoktató szak

Pap Eszter

óraadó

Végzettség:

Horváth Mónika

óraadó

Végzettség:

Kovács Edit

óraadó

Végzettség:

Nevelési, oktatási munkát közvetlenül segítő, adminisztratív és technikai dolgozók

Szabó Ildikó

takarítónő

Búzás Csabáné

ÉKT raktáros

Visszahívást kérek
close slider

Kapcsolat







captcha


Skip to content